Kolay Transit Merkezi (KTM)

TOBBUND, 10 yıllık hizmet tecrübesi ve birikimini yeni nesil transit sistemine adapte etmek için <Kolay Transit Merkezi> projesinin ilk ayağını Edirne’de hayata geçiriyor.

Uluslararası karayolu taşımacılığı yapan firmalar, iç gümrüklerde transit işlemleri için süre harcamadan, İstanbul trafiğine girmeden; Kapıkule, Hamzabeyli ve İpsala sınır kapılarına çok yakın mesafede bulunan <Kolay Transit Merkezine> doğrudan gelerek Türkiye’de ilk defa TOBBUND’nin sahip olduğu izinli gönderici yetkisi sayesinde transit beyannamesi işlemlerini hızlı, kolay ve etkin bir şekilde tamamlayabilecekler.

14 bin metrekare üzerine kurulu modern tesisimiz ve sahip olduğumuz izinli gönderici yetkisi sayesinde, TOBBUND teminatını kullanan nakliyecilere ait yüzlerce tır her gün İstanbul trafiğinden çekilerek, kolay transit merkezinde beyanname, tescil ve mühürleme işlemlerini yaklaşık 1 saat içerisinde tamamlayarak sınır kapısına gidebilecekler.

Teslim sürelerini 1 güne kadar kısaltan <Kolay Transit Merkezi> ile Türk lojistik sektörüne hizmeti amaç edinmiş TOBBUND nakliyecilerimizin yanında olmaya devam edecek.

Border Pass Kart

Pertol Ofisi A.Ş. işbirliğiyle geliştirdiğimiz Tobbund Border Pass Kart sayesinde, sınır kapılarında vergisiz akaryakıt satışı yapılan POAŞ istasyonlarından, nakit kullanmaksızın ve vadeli ödeme imkânı ile akaryakıt alabilirsiniz. Kapıkule ve İpsala Sınır Kapısında uygulamasına başladığımız sistem ise yakın zamanda POAŞ istasyonu bulunan tüm sınır kapılarında ve Karasu Limanında geçerli olacak.

Nasıl Yararlanabilirsiniz?

Vadeli akaryakıt satışı sağlayan Border Pass Kart araç şoförlerine tanımlanır, kişiye özel kredi yükleme yapılır. Kart aynı zamanda ihracat beyannameleriyle ilişkilendirilir ve akaryakıt alımına ilişkin tüm süreçler web tabanlı sistem üzerinden takip edilir.

Müşterilerimiz Border Pass Kart’a kart ücreti ödemeden sahip olur. Üyelik işlemleri tamamlandıktan sonra talep edilen kadar kart hazırlanır ve kart şifresi tanımlanır. Şifre tanımlandığında kart kullanıma hazır olur.

TIR Karne Hizmeti

4 Nisan 2023 itibariyle TIR Karnesi dağıtımına başlamış bulunmaktayız.

TIR Karnelerini Tobbund Kapıkule, Edirne Kolay Transit Merkezi ve Mersin şubemizden temin edebilirsiniz.

Kapıkule Şubesi

GTİ TIR Parkı Tesisleri No: 6 Kapıkule - Edirne / Telefon: 444 23 22 - 3001

Kolay Transit Merkezi

Şükrüpaşa Mah.Süleoğlu Yolu No:4 Edirne / Teefonl: 444 23 22 - 4001

Mersin Ofisi

Yenimahalle İsmet İnönü Bulv.No: 54 Umat Plaza Kat: 5 D:19 Mersin / Telefon: 444 23 22 - 3301

IRU İşbirliği

IRU ve TOBBUND tüm Avrupa’ya güvenilir, esnek ve şeffaf hizmet sağlamak için güçlerini birleştirdi!

Ortak Transit Sistemi bölgesindeki TOBBUND teminatı (T1/T2) artık IRU Platformundan operasyonel ihtiyaçlar doğrultsunda, esnek satın alma koşulları ve şeffaf fiyatlandırma ile sunulmaktadır.